7. Yaratıcı Yazın ve Çeviri Yarışması’nda Finale Kalan Öğrenciler

/7. Yaratıcı Yazın ve Çeviri Yarışması’nda Finale Kalan Öğrenciler

YAZIN DALI

Öğrencinin
Adı Soyadı
Okulu İli
Şahika Aydınol MEF Lisesi Beşiktaş- İSTANBUL
Fehime İkra Aytekin Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Adapazarı-SAKARYA
İrem Ediz Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Ayrancı-ANKARA
İzem Ekmekçigil TEB Ataşehir Anadolu Lisesi Ataşehir-İSTANBUL
Helin Erden ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Lisesi Çankaya-ANKARA
Melis Ceren Hasanoğlu Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Ayrancı-ANKARA
İlkim Özen Kapız Muğla 75. Yıl Fen Lisesi Menteşe-MUĞLA
Cansu Davhan Karaca MEF Lisesi Beşiktaş-İSTANBUL
Coşku Doğa Kurumlu Hacı Ömer Tarman Anadolu Lisesi Ayrancı-ANKARA
Başak Mermercioğlu Cengiz Topel Anadolu Lisesi Güzelbahçe-İZMİR
Yeliz Özcan İstanbul Kadıköy Lisesi Kadıköy-İSTANBUL
Duygu Hazan Özdemir Özel Arı Anadolu Lisesi Çankaya-ANKARA
İlkin Özdemir Özel Fen Bilimleri Okulları Kartal-İSTANBUL
Aslıhan Şen Dr. Binnaz Ege-Dr.Rıdvan Ege Anadolu Lisesi Balgat-ANKARA
Ece Yıldırım Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi Akhisar-MANİSA

ÇEVİRİ DALI

Öğrencinin
Adı Soyadı
Okulu İli
Çağrı Akkuş Aksu Anadolu Lisesi Merkez-GİRESUN
Aylin Anbarpınar Özel Çamlıca Anafen Fen Lisesi Üsküdar-İSTANBUL
Ayşenur Başaran Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Adapazarı-SAKARYA
Berna Çorak Özel Arı Fen Lisesi Çankaya-ANKARA
Yiğit Davutoğlu Eskişehir Gelişim Koleji Tepebaşı-ESKİŞEHİR
Ömer Faruk Durugöl Özel Enka Fen ve Teknoloji Lisesi Dilovası -KOCAELİ
Ansı Ersoy Özel İzmir Koleji Bornova-İZMİR
Kübra Güngör Kazan Fatih Mesleki Teknik. Andolu Lisesi Kazan-ANKARA
Sanem Işın Mev Koleji Yenimahalle-ANKARA
Mustafa Ali İnanç Ortaklar Fen Lisesi Germencik-AYDIN
Fırdevs Iraz Kanyılmaz Eskişehir Gelişim Koleji Tepebaşı-ESKİŞEHİR
Aysel Rümeysa Koç Karlısu Sosyal Bilimler Lisesi Antakya -HATAY
İlayda Olçay Eskişehir Ted Koleji Özel Andolu Lisesi Merkez-ESKİŞEHİR
İdil Oto Doğa Koleji Kurumları Çukurambar-ANKARA
Ege Saraçoğlu ODTÜ Geliştirme Vakfı Lisesi Çankaya -ANKARA
1. Yukarıdaki liste soyadına göre alfabetik sırayla oluşturulmuş olup derece belirtmemektedir.
2. Şartnamede de belirtildiği üzere, 9 Mayıs 2016 günü saat 10:00’da öğrenciler yazdıkları metinleri jüri ve izleyicilerin önünde okuyacaktır.
3. Ayrıca, programın sonunda eserlerinin finale kalıp kalmadığına bakılmaksızın, ödül törenimizi izlemeye gelerek katılım belgesi alan öğrenciler
arasında yapılacak çekilişle bir kişiye Jüri Özel Ödülü takdim edilecektir.
2017-06-29T12:53:11+00:00